Medarbetare

Anette Andersson

Uthyrning & Administration

Kontakt: 070 - 374 70 88, anette@regenten.se

______________________________________

 

 

Magnus Roos

Renovering & Underhåll

Kontakt: 072-246 02 15, magnus@regenten.se

______________________________________


Harriet Svahn

Uthyrning Hultsfred & Virserum

Kontakt: 076-134 26 14, harriet@regenten.se

______________________________________


 
Christoffer Wallerman 

Fastighetsteknik                    

Kontakt: 070-356 88 27, christoffer@regenten.se

______________________________________


Joakim Gunnarsson 

Felanmälan

Kontakt: 073-075 59 63, joakim@regenten.se

______________________________________


Bild kommer inom kort

Roger Svemaro

Fastighetsskötsel Hjorted

Kontakt:  070-512 33 40

______________________________________


Erik Anderssson

Operativ ledning, Ekonomi & Administration

Kontakt: 073 - 403 55 77, erik@regenten.se

______________________________________


Jan-Olof Andersson

Condestra Företagsutveckling AB

Ägare 50 % och styrelseordförande

Kontakt: 0708 - 194422, jan@condestra.se

______________________________________


Per Carlsson

Drögshult Förvaltning AB

Ägare 50 % och styrelseledamot